Únor 2006

Jak jsme se soustředili v Jestřebici

12. února 2006 v 18:59 | Radek Hrdlička |  Veřejné
Tak jsme se živí vrátili z víkendu, který jsme strávili v příjemné hospůdce na Kokořínsku. Akce začala v pátek večer, kdy dorazila část ochotníků, v sobotu dopoledne přijel zbytek a začalo se zkoušet. Večer se hrálo, tančilo, zpívalo a pilo. Zkrátka, klasické soustředění Kliky. O naše žaludky se starala dvojice pán s paní, na jejichž jména jsme se ani neptali. Jídlo bylo výtečné, spaní ušlo, okolí hospody si vyžádalo nejméně jednu procházku a na revanž režisér Jiří slíbil předpremiéru právě v sále, kde jsme byli ubytováni. Tak uvidíme. Příjemně strávený víkend, děkujeme provozovatelům hospody "Druhý dech".
Malou galerii najdete v levém panelu. I když to tak nevypadalo, víkend to byl převážně pracovní.

Další fotografie z maškarního bálu

10. února 2006 v 12:22 | Radek Hrdlička |  Veřejné
Další fotky nafotili správci serveru www.brandys.nl, jsou k dispozici na adrese http://www.brandysboleslav.cz/gallery/thumbnails.php?album=57

Maškarní bál proběhl se vší parádou

5. února 2006 v 15:36 | Radek Hrdlička |  Veřejné
Včera v půl osmé večer se podle plánu otevřely pomyslné brány Hotelu Praha a přivítalo první masky. U vchodu do sálu návševníky přivítala gorila za kasou a příjemně upravený sál: dvě šapitó, spousta ozdob a visících plyšových zvířátek, které dodávaly sálu atmosféru cirkusu. Vzadu byl prostor pro kapelu Evergreen, která nejenže profesionálně zahráli k tanci a poslechu, ale výborně spolupracovali při krátkém vystoupení divadelního spolku Klika, které záčínalo chvíli po oficiálním zahájení. V rámci výstupu bylo možno vidět koně Karla s krasojezdkyni Ariadne, siláka Frantu Kocourka, cvičenou opici Chico, opilého zápasníka, originální výstup hadí ženy s hadem Albertem, zvukovou vložku australských hráčů na didgeridou, loterie papouška Lóry nebo mořskou pannu ve vaně. Na konci představení bylo možno shlédnout krocení dravé zvěře. Divadelní výstup moderoval ředitel cirkusu a výstup neustále kazil klaun Bonifác.
Účast na první pohled vypadala slabě, na druhou stranu prostor Hotelu Praha je ukázal jako dostatečný a tanečníci si užili o to větší zábavu. Tančilo se až do ranních hodin a věřím, že přestože se akce kryla s plesem neratovického gymnázia, lidé se bavili. Jediná vada na kráse byla snad jen pomalá obsluha v přilehlé restauraci. Závěrem bych rád poděkoval účastníkům, kteří ač nepatří do spolku, výborně spolupracovali při téměř improvizovaném výstupu divadelního spolku.
Připojuji několik fotek z bálu, klikněte na název galerie v levém panelu.